24Kitchen Türkiye’nin 24 saat Yayın Yapan ilk Yemek Kanalı Yakında YayındaBir lifestyle kanalı olarak konumlanan 24Kitchen, modern, stil sahibi, sağlıklı ve eğlendirmeyi hedefleyen bir yemek kanalı. 25-40 yaş arası, sadece yemek yapmayı değil, keyifle yemek yemeyi, sağlıklı beslenmeyi, ailesi ve arkadaşları ile birlikte masa başında vakit geçirmeyi seven, kısaca yemek ile ilgili konulardan zevk alan tüm kadın ve erkek izleyicileri hedefliyor. İçeriği, aşçıları, grafikleri, tarzı, her yanıyla çok modern bir kanal. 

Kanalda yapılan tüm yemekler sağlıklı ve kolay yapılabilir yemekler. Aşçıları ise dünyaca ünlü, yetenekli, sıcak ve ilham verici. 

İlk olarak Amsterdam’da yayına giren kanal kısa sürede çok büyük bir başarı gösterdi ve yayınlandığı platformun en çok izlenilen kanalı haline geldi. Şimdi ise başarısını tüm dünyada kanıtlıyor.
Kanalın içeriği oldukça zengin, Jamie Oliver ve Anthony Bourdain’in hiçbir yerde yayınlanmamış en yeni programları dahil tüm programlarının yanı sıra dünya çapında ses getirmiş birçok başarılı aşçının programları exclusive olarak 24Kitchen’da yayınlanacak. Jamie Oliver’ın “Dünyanın En İyi Yemek Kanalı” olarak nitelendirdiği 24Kitchen Jamie’nin 15 Dakikalık Yemekleri, Jamie’nın İngilteresi, Jamie ile Evde, Anthony Bourdain ile Lezzet Durakları, Lorraine Pascale ile Pratik Yemekler, Lezzetli Bayan Dahl ve Amsterdam asıllı başarılı şef Rudolf van Beek ile Hayatın Tadı gibi kaliteli yemek programlarının tek adresi olacak.

 Kanal 12.12.2012 tarihinde D-Smart ve Teledünya üzerinden yayınına başlayacak.

netten alıntıdır
Yorum Gönder